Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen CTO mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Rune Bruun Hansen Senior Digital Strategist rune@s360.dk

Johan Peen COO jp@s360.dk

Nikolaj Mogensen Head of SEO nm@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Martin Larsen Head of Cloud Services ml@s360.dk

Daniel Østergaard Team lead Outreach daniel@s360.dk

Peter Andersen Head of Programmatic pa@s360.dk

Casper Dumont Business Director casper@s360.dk

Jesper Post Tønder Client Lead jpt@s360.dk

Johnny Termannsen Team Lead Client Development johnny@s360.dk

Kent Madsen Senior Programmatic Specialist kent@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Consultant skriver@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise La Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Nana Andrea Jæger Client Manager nana@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Rasmus Keiding Head of Data Insights rk@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Klaus Wrensted Jensen Team Lead UX & CRO klaus@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck Paid Search Specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Camilla Bank Svender Paid Search Specialist camilla@s360.dk

Javor Haagen Loznica Paid Search Specialist javor@s360.dk

Christian Nørring Paid Social Specialist cn@s360.dk

Rikke Andersen Display Specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf@s360.dk

Pernille Højlund Display Specialist psh@s360.dk

Nikolaj Jensen Display Specialist nj@s360.dk

Michella Børlum Paid Social Specialist michella@s360.dk

Johannes Drewniok Paid Search Specialist johannes@s360.dk

Magnus Holm Madsen Marketing Automation Specialist mhm@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Lasse Andersen Paid Search Specialist lasse@s360.dk

Jacob Midtgaard Paid Search Specialist jsm@s360.dk

Andreas Skov Isalin Paid Search Specialist ai@s360.dk

Stefan Pedersen Team lead Technical SEO stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist Jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Christian Fedderholdt Organic Search Specialist christian@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Niels Hassø Andersen Organic Search Specialist niels@s360.dk

Tobias Martin Forum Pedersen Organic Search Specialist tmfp@s360.dk

John Kjær Organic Search Specialist john@s360.dk

Jannie Gier Larsen Organic Search Specialist jannie@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Team lead Content rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Rebecca Lind Content Specialist rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Content Specialist linnea@s360.dk

Laura Nørlev Office Manager office@s360.dk

Simon Toft Nielsen Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Hermanni Nurila Managing Director Finland Hermanni@s360.fi

Samuel Larsen Head of Operations Finland samuel@s360.fi

Feven Anteneh Paid Search Specialist feven@s360.se

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360