Medarbejdere

Jakob Vedel

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Business Development Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of PPC frederik@s360.dk

Joakim Kruse Head of SEO joakim@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Brian-Oestergaard

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Mads N. Lauridsen PPC specialist mads@s360.dk

Simon Thaysen PPC specialist simon@s360.dk

Theresa Pedersen Online Marketing Manager theresa@s360.dk

Katarina Odsbjerg Content Marketing specialist katarina@s360.dk

Dennis Funch Hansen UX & Conversion specialist dennis@s360.dk

Stefan Pedersen SEO specialist stefan@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen SEO specialist gustav@s360.dk

Søren Skriver Head of Outreach skriver@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk SEO specialist martin@s360.dk

Jesper Grund Jensen

Jesper Grund Jensen SEO specialist jesper@s360.dk

Anders Lindstrøm PPC specialist al@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Maria

Maria Lützen Copywriter maria@s360.dk

Jacob Brix

Jacob Brix Junior SEO specialist jb@s360.dk

Christian Andersen

Christian Andersen Junior PPC Specialist ca@s360.dk

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Rikke

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Louis Emil Thomsen

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina

Sabina Eriksen HR Manager sabina@s360.dk

Rebecca Lind

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Kristian-Klynge-Olesen

Kristian Klynge Olesen Intern kko@s360.dk

Julie-Stampe-Christiansen

Julie Stampe Christiansen Intern jsc@s360.dk

Emil-Hammershoej-Kirk

Emil Hammershøj Kirk Intern ehk@s360.dk

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360