Medarbejdere

IMG_9195-sh

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

s360_nye-157

Mathias Hillerup Larsen Business Development Director mathias@s360.dk

IMG_9179-sh

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

IMG_9106-sh

Frederik Hyldig Head of PPC frederik@s360.dk

joakim-kruse-head-of-seo

Joakim Kruse Head of SEO joakim@s360.dk

IMG_9155-sh

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Brian-Oestergaard

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

s360_nye-181

Mads N. Lauridsen PPC specialist mads@s360.dk

IMG_9115 copy

Simon Thaysen PPC specialist simon@s360.dk

IMG_9123-sh

Theresa Pedersen Online Marketing Manager theresa@s360.dk

s360_nye-133

Katarina Odsbjerg Content Marketing specialist katarina@s360.dk

s360_nye-155

Dennis Funch Hansen UX & Conversion specialist dennis@s360.dk

s360_nye-188

Stefan Pedersen SEO specialist stefan@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen SEO specialist gustav@s360.dk

soeren-skriver

Søren Skriver Head of Outreach skriver@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk SEO specialist martin@s360.dk

Jesper Grund Jensen

Jesper Grund Jensen SEO specialist jesper@s360.dk

anders-lindstroem

Anders Lindstrøm PPC specialist al@s360.dk

louise-toft

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

sorenboyum

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Maria

Maria Lützen Copywriter maria@s360.dk

s360_nye-170

Jacob Brix Junior SEO specialist jb@s360.dk

Christian Andersen

Christian Andersen Junior PPC Specialist ca@s360.dk

kenneth-munck

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Rikke

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Louis Emil Thomsen

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

IMG_9187-sh

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina

Sabina Eriksen HR Manager Sabina@s360.dk

Mie Christiansen

Mie Christiansen Office Assistant mie@s360.dk

Linnea

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Kristian-Klynge-Olesen

Kristian Klynge Olesen Intern kko@s360.dk

Julie-Stampe-Christiansen

Julie Stampe Christiansen Intern jsc@s360.dk

Emil-Hammershoej-Kirk

Emil Hammershøj Kirk Intern ehk@s360.dk

binding

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360