Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen

Mathias Hillerup Larsen Client Director mathias@s360.dk

Peter Decko

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Joakim Kruse

Joakim Kruse Head of Organic Search joakim@s360.dk

Louise Villadsen

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Mads N. Lauridsen

Mads N. Lauridsen Head of Display Production mads@s360.dk

Casper

Casper Dumont Head of Display Strategy casper@s360.dk

Dennis

Dennis Funch Hansen Head of Data Insights dennis@s360.dk

Sonny Leach Digital Strategy Consultant sonny@s360.dk

Søren Boyum

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Theresa Pedersen

Theresa Pedersen Digital Strategy Specialist theresa@s360.dk

Katarina Odsbjerg

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louis Emil Thomsen

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk Data Insights Specialist martin@s360.dk

Jacob Brix

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Simon Thaysen

Simon Thaysen Paid Search Specialist simon@s360.dk

Anders Lindstrøm

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck

Kenneth Munck Paid Search Specialist km@s360.dk

Emil Hammershoej Kirk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Søren Skriver

Søren Skriver Head of Outreach skriver@s360.dk

Stefan Pedersen

Stefan Pedersen Organic Search Specialist stefan@s360.dk

Jacob

Jacob Hedeager Olsen Organic Search Specialist jacobolsen@s360.dk

Camilla

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Mille

Mille Lade Organic Search Specialist mille@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen Organic Search Specialist gustav@s360.dk

Alexander

Alexander Daines-Ravn Organic Search Specialist alexander@s360.dk

Kristian Klynge Olesen

Kristian Klynge Olesen Junior Organic Search Specialist kko@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Content Specialist rasmus@s360.dk

Rikke Andersen

Rikke Andersen Display Specialist rikke@s360.dk

Charlotte Basse

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina Eriksen

Sabina Eriksen HR Manager sabina@s360.dk

Rebecca Lind

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea Larsen

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Mariane Thomsens Gade 1C, 4. 3

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360