Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Partner & Client Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Daniel Østergaard Head of Outreach daniel@s360.dk

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Casper Dumont Head of Strategy casper@s360.dk

Kent Madsen Senior Strategy Consultant kent@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Specialist skriver@s360.dk

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise La Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck Paid Search Specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Rikke Andersen Display Specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf@s360.dk

Stefan Pedersen Organic Search Specialist stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist Jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Mille Lade Organic Search Specialist mille@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Content Specialist rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Jannik Schiermer Poulsen Content Specialist jannik@s360.dk

Rebecca Lind Copywriter rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Maja Børgesen HR Manager maja@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360