Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen

Mathias Hillerup Larsen Business Development Director mathias@s360.dk

Peter Decko

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig

Frederik Hyldig Head of PPC frederik@s360.dk

Joakim Kruse

Joakim Kruse Head of SEO joakim@s360.dk

Louise Villadsen

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Brian-Oestergaard

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Mads N. Lauridsen

Mads N. Lauridsen PPC specialist mads@s360.dk

Simon Thaysen

Simon Thaysen PPC specialist simon@s360.dk

Theresa Pedersen

Theresa Pedersen Online Marketing Manager theresa@s360.dk

Katarina Odsbjerg

Katarina Odsbjerg Content Marketing specialist katarina@s360.dk

Dennis Funch Hansen

Dennis Funch Hansen UX & Conversion specialist dennis@s360.dk

Stefan Pedersen

Stefan Pedersen SEO specialist stefan@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen SEO specialist gustav@s360.dk

Søren Skriver

Søren Skriver Head of Outreach skriver@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk SEO specialist martin@s360.dk

Jesper Grund Jensen

Jesper Grund Jensen SEO specialist jesper@s360.dk

Anders Lindstrøm

Anders Lindstrøm PPC specialist al@s360.dk

Louise Baandrup Toft

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Søren Boyum

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Jacob Brix

Jacob Brix Junior SEO specialist jb@s360.dk

Christian Andersen

Christian Andersen Junior PPC Specialist ca@s360.dk

Kenneth Munck

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Rikke Andersen

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Louis Emil Thomsen

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Camilla Maja Thomsen

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Charlotte Basse

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina Eriksen

Sabina Eriksen HR Manager sabina@s360.dk

Emil Hammershoej Kirk

Emil Hammershøj Kirk PPC specialist ehk@s360.dk

Rebecca Lind

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea Larsen

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Julie Stampe Christiansen

Julie Stampe Christiansen Intern jsc@s360.dk

Kristian Klynge Olesen

Kristian Klynge Olesen Junior SEO specialist kko@s360.dk

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360