Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Partner & Client Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Jakob Agersnap Korsgaard CCO Nordics jk@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Daniel Østergaard Team lead Outreach daniel@s360.dk

Casper Dumont Business Director casper@s360.dk

Kent Madsen Senior Programmatic Specialist kent@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Specialist skriver@s360.dk

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise La Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Nana Andrea Jæger Client Manager nana@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck Paid Search Specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Anders Andersen Paid Search Specialist aa@s360.dk

Camilla Bank Svender Paid Search Specialist camilla@s360.dk

Emma Norinder Rasmussen Display/Paid Search Specialist emma@s360.dk

Rikke Andersen Display Specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf@s360.dk

Stefan Pedersen Team lead Technical SEO stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist Jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Christian Fedderholdt Search Specialist christian@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Team lead Content rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Jannik Schiermer Poulsen Content Specialist jannik@s360.dk

Rebecca Lind Content Specialist rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Content Specialist linnea@s360.dk

Laura Nørlev Office Manager office@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Samuel Larsen Head of Operations Finland samuel@s360.fi

Anna Hyytiäinen Head of Sales Finland anna@s360.fi

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360