Vil du vide mere?70 70 22 43

Medarbejdere

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen CTO mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Rune Bruun Hansen Senior Digital Strategist rune@s360.dk

Johan Peen COO jp@s360.dk

Nikolaj Mogensen Head of SEO nm@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Sara Schjemte Madsen Head of People and Culture ssr@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Daniel Østergaard Team lead Outreach daniel@s360.dk

Peter Andersen Head of Programmatic pa@s360.dk

Casper Dumont Business Director casper@s360.dk

Michelle Lassen Marketing Manager mila@s360.dk

Jesper Post Tønder Client Lead jpt@s360.dk

Johnny Termannsen Team Lead Client Development johnny@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Consultant skriver@s360.dk

Jacob Johansen Senior Manager jaj@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Anders Pardi Client Manager ap@s360.dk

Louise La Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Anders Lindstrøm Client Manager al@s360.dk

Charlotte Frandsen Client Manager chfr@s360.dk

Nana Andrea Jæger Client Manager nana@s360.dk

Rasmus Keiding Head of Data Insights rk@s360.dk

Jacob Worsøe Director - Data Insights jbw@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Insight Specialist dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Lukas Brix Coordinator - Data Insights lubr@s360.dk

Klaus Wrensted Jensen Team Lead UX & CRO klaus@s360.dk

Casper E. Jensen Paid Search Specialist cej@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Jonas Theis Jensen Specialist - Paid Search jje@s360.dk

Johannes Drewniok Paid Search Specialist johannes@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Camilla Bank Svender Paid Search Specialist camilla@s360.dk

Christian Nørring Paid Social Specialist cn@s360.dk

Michella Børlum Paid Social Specialist michella@s360.dk

Malthe Johansen Coordinator - Paid Social mwj@s360.dk

Mia Christensen Coordinator, Paid Social mfc@s360.dk

Nikolaj Jensen Paid Social Specialist nj@s360.dk

Jakob Kristensen Specialist - Paid Social jnk@s360.dk

Jonas Færgemann Programmatic Specialist jonasf@s360.dk

Peter Tarris Programmatic Specialist peta@s360.dk

Anna Wiil Specialist - Programmatic awi@s360.dk

Magnus Holm Madsen Marketing Automation Specialist mhm@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Lasse Andersen Paid Search Specialist lasse@s360.dk

Jacob Midtgaard Paid Search Specialist jsm@s360.dk

Stefan Pedersen Team lead Technical SEO stefan@s360.dk

Mathias Randeris Coordinator - Organic Search mra@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist Jonas@s360.dk

Morten Egholt Organic Search Specialist morten@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Jacob Madsen Coordinator, SEO jma@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Niels Hassø Andersen Organic Search Specialist niels@s360.dk

Tobias Martin Forum Pedersen Organic Search Specialist tmfp@s360.dk

John Kjær Organic Search Specialist john@s360.dk

Feven Anteneh Paid Search Specialist feven@s360.se

Christian Jørgensen Coordinator - Paid Search chj@s360.dk

Frederik Fisker Wæhrens Content Specialist ffw@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Sofie Hansen Coordinator - Content soha@s360.dk

Simon Toft Nielsen Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Hermanni Nurila Managing Director Finland Hermanni@s360.fi

Samuel Larsen Head of Operations Finland samuel@s360.fi

Markus Virtanen Organic Search Specialist markus@s360.fi

Segi Julle Paid Search Specialist segi@s360.fi

Anne Vibe Office Assistent av@s360.dk

Cecilie Højholt Office Assistent ceh@s360.dk

Bliv en del af vores team!

Hos s360 er vi konstant på udkig efter de største talenter inden for digital marketing. Vi er dybt passionerede omkring vores arbejde, og vi vil meget gerne have flere dygtige kollegaer. Det vigtigste er din indstilling, dit engagement og viljen til at gøre en forskel for vores kunder.

Se karrieremuligheder hos s360